Szybki kontakt: 71 758 59 79 drukarnia@prograf24.pl

O nas

Witamy w Drukarni PROgraf

Od ponad 30 lat
oferujemy kompleksowe
usługi
z zakresu druku
i reklamy.

Drukarnia on-line PROgraf*24* specjalizuje się w tworzeniu szerokiej gamy materiałów reklamowych dla firm, które chcą rozwijać swój biznes i trafić do jak największej liczby klientów. Drukujemy produkty najwyższej jakości, mając do dyspozycji technologię druku offsetowego i cyfrowego. Poza artykułami, które możesz zamówić w naszej drukarni internetowej PROgraf24.pl, oferujemy tworzenie materiałów i produktów niestandardowych. Informacje na temat realizacji, wycen i ofert uzyskasz, kontaktując się z nami mailowo: drukarnia@prograf24.pl lub telefonicznie: 71 758 59 79.

Nowoczesność oparta na mocnych fundamentach

Nasza drukarnia internetowa PROgraf*24* działa we Wrocławiu już od 30 lat. Oczywiście w latach 80. nie byliśmy jeszcze internetowi... Realizowaliśmy w tamtym czasie ogromne ilości zleceń, głównie na rynek wrocławski, budując w ten sposób wiedzę i doświadczenie.
W roku 2009 nasza drukarnia, wraz z pojawieniem się nowych inwestorów, chwyciła wiatr w żagle. Rozbudowaliśmy park maszynowy, wprowadziliśmy nowe techniki druku, produkty i możliwość składania zamówień i sprzedaży on-line. Zainwestowaliśmy także w budowę działu kreacji. Dzięki temu dziś możemy zaoferować naszym klientom szeroki wachlarz usług i kompleksową obsługę, począwszy od projektu, poprzez druk cyfrowy lub offsetowy, aż po montaż wydrukowanych produktów.
Każdego roku realizujemy kilka tysięcy zleceń, zarówno na druki niskonakładowe, które wykonujemy w technologii cyfrowej, jak i wielkonakładowe realizacje offsetowe. Współpraca z nami to gwarancja wydruków w najlepszej dostępnej na rynku jakości.
Oprócz klasycznego druku przygotowujemy także nadruki na materiałach reklamowych i gadżetach typu: plecaki, torby, smycze, długopisy, teczki i wiele innych. Zapewniamy także montaż przygotowanych przez nas druków wielkoformatowych takich jak banery, siatki, billboardy.

Park maszynowy na najwyższym poziomie

Z uwagi na kompleksowość usług oferowanych przez drukarnię on-line PROgraf24 dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym opartym na najnowszych technologiach. Pozwala nam to wykonywać zlecenia na druk ulotek, druk plakatów, wizytówek, kopert, wszelkich materiałów reklamowych, ale także druk wielkoformatowy i druk 3D. Przewagę nad konkurencją daje nam możliwość przygotowywania zleceń od projektu po wykończenie.

Dział kreacji drukarni
on-line PROgraf24
do Twoich usług

Profesjonalna, wieloetapowa i kompleksowa obsługa klientów to dla nas priorytet. Dlatego oprócz zlecenia druku cyfrowego lub offsetowego możesz także zamówić u nas projekty materiałów reklamowych oraz identyfikację wizualną. Nasz doświadczony i kreatywny zespół zadba o unikatowość i najwyższą jakość przygotowywanych grafik, aby Twoja firma kojarzyła się klientom z nowoczesnością i klasą oraz budziła zaufanie. Oferujemy usługi w zakresie projektowania reklam, projektowania ulotek i wizytówek, projektowania dedykowanych kalendarzy i plakatów. Jeśli masz swój pomysł lub indywidualne potrzeby, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przekuć je w rzeczywistość.

Oferta Drukarni on-line PROgraf24